درباره ما


شرکت شیرآلات بهداشتی افرا برنز در سال 1380 با تکیه بر دانش مهندسی و تجارب مدیران ارشد خود، که از موسسان و سهامداران گروه صنعتی برنز بودند   فعالیت خود را آغاز نمود. گروه صنعتی برنز اولین تولید کننده شیرآلات بهداشتی مخلوط در خاورمیانه بود که در سال 1354 تاسیس شد و تا سال 1377 در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی فعالیت می کرد. شیرآلات بهداشتی افرا در روندی رو به تکامل ، کیفیت را محور اصلی کار خود قرار داده و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا  شیرآلات  بسیار متنوع و باکیفیتی را تولید و به بازار های مختلف عرضه می نماید. این شرکت دارای پروانه کاربرد نشان استاندارد ملی ایران از موسسه ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی است که این خود موید کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت می باشد.

شرکت شیرآلات بهداشتی افرا برنز دارای گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001 :2008  از شرکت D.A.S انگلستان است که این گواهی، پایبندی افرا برنز به تولید با کیفیت و یکنواخت را در تمامی محصولات نشان می دهد.

شیرآلات بهداشتی افرا دارای 5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش در سراسر ایران بوده و علاوه بر حضور در بازار های داخلی به برخی از کشور های آسیایی، اروپای شرقی و خاورمیانه نیز صادر می گردد. 

هدف اصلی ما ارائه محصولی با کیفیت برتر و جلب رضایت کامل مصرف کنندگان گرامی است.